Jesteś tutaj: dieta-dukana-przepisy.pl > Odżywianie > Ile jeść warzyw i owoców?

Dieta dla 20,30,40latków

Po zastosowaniu tej diety można schudnąć nawet 4 kilogramy w ciągu 13 dni i nie musimy się martwić o efekt jo-jo. Dieta dla 20,30,40latków   Przez dziesięć dni będziesz musiała przygotowywać jedną potrawę, którą podzielisz na 3-4 porcje i będziesz je spożywać w ciągu dnia. Trzy ostatnie dni diety będziesz jeść dania przygotowane z uwzględnieniem potrzeb twego organizmu w zależności od tego ile masz lat.  Dieta dla 20latków- przez wspomniane już wyżej 10 dni będziesz spozywała sałatkę z kurczaka, a do picia przygotuj sobie sok pomarańczowy i wodę- w ciągu dnia możesz zjadać 600kcal, nie więcej i nie mniej. Dieta dla 20,30,40latków Przez ostatnie 3 dni diety spożywaj takie produkty, które utrzymają Twój metabolizm i utrzymają wagę- będą to wszystkie produkty bogate w witaminę B6.

Dieta dla 30latki- również przez pierwsze 10 dni jesz jedno danie, będzie nim gotowana kasza z warzywami, a do picia woda niegazowana. A przez ostatnie 3 dni diety zjadaj produkty, które są bogate w białko.

Dieta dla 20,30,40latków Dieta dla 40latki- również przez pierwsze 10 dni będziesz jadła 1 określony posiłek, a będzie nim kasza z warzywami z olejem lnianym, a do pica woda i soki z warzyw. Przez ostatnie 3 dni diety Spożywaj ryby z ryżem.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.